Витяг з протоколу ІІІ сесії VІІ скликання

Київської області

ІІІ сесія VІІ скликання

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №3

22 лютого  2016 року                                                Почато о 16.00

Закінчено о 18.00

Приміщення Малютянської ЗОШ

Всього обрано депутатів – 14

Присутніх на сесії       -  14

/ Тістол Ю.В.– в.о.№ 1, Гижко Л.П. – в.о.№ 2, Любавін О.В.- в.о.№ 3, Калуга В.І.- в.о.№ 4, Андрійченко Л.Ю. – в.о.№ 5, Березюк Л.В. – в.о.№ 6, Калуга В.Б.- в.о.№ 7,  Петраш В.П – в.о.№ 9, Шпирук О.М. – в.о. № 10, Козятник Т.І. – в.о. № 11, Цяцюк Л.М. – в.о.№ 12,  Панченко А.О.. – в.о. № 13, Саатчян А.Г. – в.о. № 14 /.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

3. Про зміни до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Малютянської сільської ради на 2016 рік.

3.СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги родинам мобілізованих та добровольців до Збройних сил України, жителів села Малютянка.

ДОПОВІДАВ: Бєдна Т.П. – спеціаліст головний бухгалтер, ознайомила з доповідною запискою начальника військово-облікового столу та зверненнями членів родин військовослужбовців про надання матеріальної допомоги.

ВИСТУПИЛИ: Калуга В.І. – депутат в.о. № 4, про розмір матеріальної допомоги родинам мобілізованих та добровольців до Збройних сил України жителів села Малютянка.

ВИРІШИЛИ:                  / Рішення № 03 прийнято– додається /.

/ Голосували:  утримались – 2,  Саатчян А.Г., Панченко А.О. /

Сільський голова                                                М.П.Юхименко