Шановні жителі сіл Малютянка та Іванків!

Згідно розпорядження сільського голови від 10 грудня  2018 року № 76 пленарне засідання  ХХІІI позачергової  сесії VІІ скликання Малютянської сільської ради відбудеться в приміщенні Малютянської сільської ради 15 грудня 2018 року о 10.00.

Порядок  денний пленарного засідання ХХІІI позачергової сесії VІІ скликання

1. Про затвердження сільського бюджету  на  2019 рік.
  2. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису виконавчого комітету  Малютянської сільської ради.
  3. Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові Малютянської сільської ради.
  4. Про встановлення надбавки, премії та матеріальної допомоги сільськомуголові Малютянської сільської ради у 2019 році.
  5. Про  затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого комітету Малютянської сільської ради у 2019 році.
  6. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Малютянської сільської ради на 2019 рік.
  7. Про затвердження перспективного плану роботи Малютянської сільської ради VІІ скликання на 2019 рік .
  8. Про затвердження Плану соціального, економічного та культурного розвитку сіл Малютянка та Іванків на 2019 рік.
  9. Про надання матеріальної допомоги гр.Бойчун Р.В.
  10. Про затвердження «Програми організації та проведення оплачуваних суспільно корисних робіт Малютянської сільської ради».
  11. Про розгляд звернення ПрАТ «Київобленерго».
  12. Про розгляд звернень громадян.

Малютянська сільська рада