Шановні жителі сіл Малютянка та Іванків!

Згідно розпорядження сільського голови від 11 грудня  2017 року № 58 пленарне засідання  ХV чергової  сесії VІІ скликання Малютянської сільської ради відбудеться в приміщенні Малютянської ЗОШ I-II ступенів  22 грудня 2017 року о 16.00.

Порядок  денний пленарного засідання ХV чергової сесії VІІ скликання

1. Про затвердження сільського бюджету  на  2018 рік.
  2. Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису виконавчого комітету  Малютянської сільської ради.
  3. Про преміювання працівників виконавчого комітету та затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого комітету Малютянської сільської ради у 2018 році.
  4. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Малютянської сільської ради на 2018 рік.
  5. Про встановлення надбавки, премії та матеріальної допомоги сільському голові Малютянської сільської ради.
  6. Про затвердження перспективного плану роботи Малютянської сільської ради VІІ скликання на 2018 рік .
  7. Про затвердження Плану соціального, економічного та культурного розвитку сіл Малютянка та Іванків на 2018 рік.
  8. Про розгляд звернення  КО «Київзеленбуд».
  9. Про розгляд звернення ПрАТ «Київобленерго».
  10. Про розгляд звернень громадян.

Малютянська сільська рада