Шановні жителі сіл Малютянка та Іванків!

Згідно розпорядження сільського голови від 02 серпня  2018 року № 42 пленарне засідання  ХХ позачергової  сесії VІІ скликання Малютянської сільської ради відбудеться в приміщенні Малютянської сільської ради  08 серпня 2018 року о 16.00.

Порядок  денний пленарного засідання ХІХ позачергової сесії VІІ скликання

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за ІI квартал 2018 року.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету Малютянської сільської ради на 2018 рік.
  3. Про зміну керівника та статуту комунального підприємства «Малютянське».
  4. Про надання дозволу комунальному підприємству «Малютянське» на внесення змін до видів економічної діяльності.
  5. Про затвердження проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт дороги частини вулиці Лісна  в с.Малютянка Києво-Святошинського району Київської області».
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт дороги частини вулиці Пимоненка   в с.Малютянка Києво-Святошинського району Київської області».
  7. Про розгляд звернення директора Малютянського ЗЗСО І-ІІ ступенів
  8. Про надання матеріальної допомоги гр.Мельник Н.Т.
  9. Про розгляд звернень громадян.

Малютянська сільська рада